Milión šťastných zákazníků díky nejlepším službám a špičkové kvalitě. Proto jsme evropskou jedničkou na renovace.

Vše začalo v roce 1974 myšlenkou, nabídnout prostřednictvím renovací opravdovou alternativu nákupu nového zařízení.
Díky nejvyšší kvalitě a vynikajícím službám jsme dnes s 5 000 spolupracovníky ve více než 500 odborných závodech ve 14 evropských zemích jedničkou na renovace v Evropě.

Naše inovativní modernizace najdete dnes v mnoha domácnostech. Ať dveře, domovní dveře, napínané stropní podhledy nebo schody - my zachováme hodnoty a oživíme Váš interiér i exteriér novými barvami, povrchy a formami, až po kompletní výrobu na míru.

Trvalé a ekologické:
naše řešení šetří přírodní zdroje naší planety 

Stanovit si nové cíle neznamená pro nás pouze vyvinout nové renovace, ale tyto také realizovat pokud možno s dlouhou životností a ekologicky. Proto renovujeme a modernizujeme pouze to, co musí být opravdu obnoveno. Například v kaž-dých dveřích PORTAS se tak skrývá hodnotné jádro původních dveří. Další využití tohoto zachovalého jádra se vyplatí pro životní prostředí dvojnásobně:
na jedné straně tak redukujeme množství vznikajícího odpadu, na straně druhé nepotřebujeme dřevo na výrobu nových dveří.  

Díky tomuto postupu nešetříme pouze přírodní zdroje naší planety, ale také Vaši peněženku. Zároveň se tím podílíte na ochraně zemského klimatu, neboť investicí do řešení PORTAS chráníte životní prostředí před emisemi mnoha krychlových metrů CO2. To je náš důkaz slučitelnosti inovací, kvality a funkčnosti s ochranou životního prostředí a přírodních zdrojů. Tím, že jste se rozhodli pro PORTAS, se chováte ekologicky.

Nachhaltigkeit

Profitujte z moderní výroby a nejvyšší kvality

Moderní stroje, tradiční řemeslné umění a odborná montáž vytvářejí z našich renovací a modernizací tvarově krásné výrobky s dlouhou životností do Vašeho obydlí.

Treppe ausmessen

Ale nejen kvalitou výrobků vytváříme měřítka pro ostatní. Vstřícní spolupracovníci v odborných závodech Vás přesvědčí stejně, jako mnoho služeb, které obdržíte pouze u PORTASu:

  • Renovace za jediný den
  • Žádný stres, hluk, žádná špína
  • Absolutní dodržení termínů
  • Zaručeně pevné ceny

PORTAS – značka století

PORTAS dosahuje nejlepšího hodnocení v oblasti spokojenosti zákazníků a je nejznámější značkou, pokud se jedná o dveře. Za to jsme obdrželi jedinečné ocenění:

Náležíme ke „Značkám století“.

Do publikace o značkách „Deutsche Standards - značky století“ jsou vybrány neutrální odbornou porotou pouze ty nejúspěšnější německé značky s obzvláštní biografií a jedi-nečnou kulturou.

Již potřetí se nám dostalo této pocty. Přirozeně nás to obzvláště těší, neboť toto ocenění je potvrzením našeho zaměření na špičkovou kvalitu a vynikající služby.

Zde najdete pobočky ve Vašem regionu.

Vyhledejte odborný závod ve Vašem regionu.

 

K vyhledávání »

Vyžádejte si bezplatné poradenství na místě

Evropská centrála PORTAS

Dieselstr. 1-3
D-63128 Dietzenbach
Tel.: +49(0) 6074 404-0

Severomoravská centrála

Na Mlýnici 13
702 00 Ostrava
Tel.: 800 040 040